• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
Takvim

Cam Balkon

   CAM BALKON ÖZELLİKLERİ

   Camlar 8 mm ve 10 mm TEMPERLİ cam olduğundan, rüzgar yükü altında dayanımı yüksektir. Çok zorlandığında ve darbe aldığında 0.5 cm' lik ufak parçalara ayrıldığından, tehlike oluşturmaz. . Yükü 4 adet tekerlek sistemi taşır. Cam profil bağlantısı özel yapıştırıcı ile yapılmakta ve mekanik bağlantı ile desteklenmektedir. Cam profil bağlantısında silikon kesinlikle kullanılmamaktadır. Alüminyum profiller, natürel renktir. İsteğe bağlı beyaz ve özel renk (RAL) yapılabilmektedir. Camların birleşim yerlerinde kapama amaçlı şeffaf profiller kullanılmaktadır. Sistemde altta ve üstte iki sıra fırça conta kullanılmaktadır. Sistemde camlar sağa, sola veya her iki tarafa açılabilir.

   
   Eşikli Sürme Sistemi

   Katlanır cam balkona alternatif olarak uygulanabilen eşikli sürme sistemi alan daraltmadan uygulama yapılacak ortamı daha verimli kullanabilmenizi sağlar.

 • Arzu edildiği takdirde sineklik uygulanabilir.
 • Cam kalınlıkları 8mm veya 10mm tamperlidir.
 • Kanat Genişliği maximum 1800mm'dir.
 • Yükseklik maximum 3000mm'dir.
 • Sistem alttan taşımalıdır.

 

   Eşiksiz Sürme Sistemi

   Beşli ray üzerinde çalıştığından mevcut alandaki yer kayıplarını minimuma indirerek daha kullanışlı alanlar sağlamaktadır.

   Cam kalınlıkları 8mm ve 10 mm 'dir

   Daha çok cafe restaurant gibi mekanlarda giriş çıkışın yoğun olduğu yerlerde 7mm yüksekliğinde ray ile engelsiz, oldukça kullanışlı bir sistemdir.

 • Şık görünümü ile kullanım alanlarıyla uyum içindedir.
 • Sistem alltan taşımalıdır.

 

   Kelebek Askılı Eşiksiz Sistemleri

 •    AVM, cafe, restaurant, mağaza ve bunun gibi mekanlar için en uygun sistemdir.
 •    10 mm temperli cam kullanılmaktadır.
 •    Tamamen üstten taşımalı bir sistemdir.Alttan taşıyıcı profil yoktur.
 •    Park alanlı yada kelebek olarak iki şekilde uygulanabilir.
 •    Kullanılan tekerler tamamen metal olup 3 rulmandan oluşmaktadır.
 •    Hem kanat hem kasaya kıl fitil uygulanır.

 

Katlanır Cam Balkon

 

   Jaluzi Cam   Mıknatıslı Sistem

   Mıknatıslı jaluzi sistemi, camda veya cam çıtasında delik olmadan, mıknatıslı redaktör sistemi sayesinde hareket ettirilerek kullanım sağlanmaktadır. Isıcam arası mıknatıslı sistem jaluzide, cam veya cam çıtasında delik olmamasından dolayı zaman içinde deforme olan, devamlı tozlanan jaluzilerin yerini, uzun yıllar boyunca ilk gün ki görüntüsünü muhafaza eden ve ısıcamın bütün özelliklerini muhafaza ederek ilave ses ve ısı izolasyonu sağlayan bir üründür.

   Milli Sistem

   Milli Sistem çift cam arası jaluzi de ise mekanizmaya bağlı mil ’in cam dışına çıkmasını sağlamak için ufak bir delik açılmaktadır. Rutubet ve toz girişini önlemek için bu delik içerisinde özel bir keçe kullanılarak ısıcamın bütün özelliklerini koruması sağlanır.


   Doğrama üzeri butonlu sistem

   İki cam arasına yerleştirilmiş jaluzi sisteminin camın yanından çıkan hareket mekanizmasının doğrama üzerine Montajıyla eksenel çalışan bir sistemdir.
   Cam üzeri butonlu sistem

   Çift cam arası jaluzi rahatlığını daha ekonomik olarak yaşamanızı sağlayacak  butonlu jaluzi sistemleri,  her türlü kapı, pencere ve ara bölmelere uygulanabilir nitelikte bir ürün olarak tasarlanmıştır.

   Sürme Sistemi

   İki cam tabakası arasına yerleştirilmiş  jaluzi sisteminin yukarı  aşağı ve eksenel  çalışmasını sağlayan dış mekanizmanın sürme sistem  doğramaların açılır kanatlarının açılıp  bir birlerini geçmesi için daha ince tasarlanmış bir jaluzi sistemidir.   Kumandalı ve Motorlu Jaluzi

   Motorlu ve Kumandalı Çift Cam Arası jaluzi sistemimizde ise dış mekanizmanın içerisine yerleştirilen motora hareket veren, radyo frekanslı kumanda ile birden çok jaluziye tek kumanda ile hareket verebilir, eksenel çalışmasını sağlayabilirsiniz. Motorlu ve kumandalı sistem jaluzimizi ulaşılması zor alanlarda, kış bahçelerinde v.b. yerlerde çok rahatlıkla kullanabilir dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz.


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret42328
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.983632.1117
Euro34.634834.7735
Hava Durumu