• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Takvim

Sineklik

Sineklik  Çeşitlerimiz

Kedi Sineklik

   Çelik tel, içe açılır özelliğinden dolayı, sevimli dostlarımız kedilerimiz için en uygun sineklik çeşidir.

Pliseli Sineklik Sistemi

   Pliseli Sineklik, dar alanlar için size en ideal çözümü sunacaktır. Özellikle balkon kapılarında kullanılması tavsiye edilir.Tek kapı olarak imalatının yanı sıra çift kanat açılan kapılarda ortada birleşen sistem olarakta üretilir. Kilitlenme, çiftli pliselide mıknatıslar ile gerçekleşir. Sistemin Özellikleri; - Hem yatay, hem dikey şeklinde uygulanabilir.Tavsiyemiz yataydır. - Plise sineklik tülleri rüzgarlı havalarda çalıştığı kanaldan çıkma yapmaz. - Menteşeli Kapılarda olan kapı arkası kavramını tamamen ortadan kaldırır.

Stor Sineklik

   Pencerenizde istendiğinde kapatılıp açabileceğiniz kullanım kolaylığı olan bir sistemdir. Çevreci tasarımıyla sağlıklıdır. Mevsim koşullarından etkilenmez. Evinizin pencerelerine uygun renk seçenekleri vardır. Stor sineklik kasası 20x40 profilden olup üst gövdesi ovaldir. Horoz kitlemelidir.

Yatay Stor Sineklik

   Yatay Stor Sineklik, dar alanlar için size en ideal çözümü sunacaktır. Özellikle balkon kapılarında kullanılması tavsiye edilir. Tek kapı olarak imalatının yanı sıra çift kanat açılan kapılarda ortada birleşen sistem olarakta üretilir. Kilitlenme, mıknatıslar ile gerçekleşir. Evinizin pencerelerine uygun renk seçenekleri vardır.

Menteşeli Sineklik

   Tek açılır kapılarda ve tek kanat açılır pencerelerde kullanılmaktadır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret43043
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu